Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 8 komentarzy

Niecodziennik

Robert Winnicki - Wszechpolak - katolik - działacz społeczny

Jarosław Kaczyński a niepodległość

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podsumujmy – Jarosław Kaczyński postulował we wrześniu w Krynicy: - silną Europę w aspekcie polityczno-militarnym - stworzenie wspólnej armii UE - „Brukselę” jako spuermocarstwo

Zapraszam do zapoznania się z artykułem poświęconym wiarygodności Jarosława Kaczyńskiego jako obrońcy polskiej niepodległości.

//narodowcy.net/jaroslaw-kaczynski-a-niepodleglosc/2011/12/14/

KOMENTARZE

 • Cześć !
  http://www.youtube.com/watch?v=MPwbiiv29Ps
 • @
  Wasze pozostawanie w opozycji do PiS, a w zasadzie do Kaczyńskiego, podczas tego co się dzieje w Polsce pod rządami polszewii, czyni z was idiotów.
  Idiotów pożytecznych, bowiem w sposób niepośledni przyczyniacie się do hegemonii PO w Polsce.

  Endokomuna wszechpolska-to jest nazwa dla was bardziej adekwatna.
 • @autor
  Robert ładnie ujął sprawę ten bloger:
  http://podkrakowska.nowyekran.pl/post/44209,glowny-cel-marszu-niepodleglosci-i-solidarnosci
 • @Moherowy
  Stanie w rozkroku PiS-u jest nie do obrony od strony logicznej :-) i tego nie zmienią żadne wyzwiska ani zaklęcia.

  vide: http://4wladza.nowyekran.pl/post/37163,nowy-podzial-polityczny
 • @Moherowy
  niestety ale bliżej do komuny to jest PiSowi niż endekom...

  PiS z prezesem Kaczyńskim na czele jest jak partia komunistyczna- która z jednej strony głosi 'rozwój i dobrobyt' a z drugiej- wszystko co robi przynosi jedynie ' zastój i nędzę'

  tak też i z PiSem- głoszą wolność, suwerenność, niezależność- i jednocześnie ratyfikują(głosami swoich posłów) traktat lizboński, apelują o tworzenie 'europejskiej armii'

  podobnież w kwestii kary śmierci- mając koalicję rządową(niby z LPR i Samoobroną, ale myślę, że akurat projekt by te partie poparły), mając prezydenta, który nie zawetuje- nie robi nic, dlaczego ? czyżby bali się nagonki medialnej, sondaży ? co oni są z PO, czy co... ?
 • @Mariovan
  Wasza logika szwankuje zatem.
  Nie potraficie dostrzec PO i zła jakie czyni ta przestępcza organizacja.
  Czy wy nie dostrzegacie tego, że cała endokomuna jest aż nad wyraz monotematyczna?
  Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński.............
  Żenada, bowiem nic nie słychać o Tusku, o Komorowskim, o Sikorskim i choćby o tym jak to Polska traci suwerenność na naszych oczach.
  Po co o tym pisać, czy mówić.
  Lepiej mantrować-Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński......
  Taka postawa jest nie do obrony drogi blogerze i to od strony logicznej.
  Nie zgodzisz się?
 • @Sytro
  W Polsce nie ma żadnej endecji.
  Jest żydokomuna i endokomuna, a potem dopiero PiS.
  Ci co się mienią endecją, to mają z nią tyle wspólnego, co dziadek Tuska z AK.
  Te wasze historyjki o socjalistycznym, czy komunistycznym PiSie, to swoim dzieciom możecie opowiadać w ramach endokomunistycznej edukacji, a nie na w miarę jeszcze przyzwoitym forum NE.
 • @Moherowy
  PiS=PO=PSL=SLD=RPP i tyle w tej kwestii! jak lubisz demokrację to tylko Ci współczuć, bo lubisz jak każda partia ma po kilkadziesiąt milionów z naszych podatków a polityk po ok 9000zł miesięcznie :) w Twojej demokracji tylko polityk i urzędnik jest wolny, my jesteśmy ich niewolnikami.

  Komorowski, Tusk i Kaczyński to jedna banda która niszczy ten kraj by wzmacniać swoje państwo (stołki).
  Kraj TAK państwo NIE!!!!
 • @
  Decyzje braci Kaczyńskich budzą wątpliwości.
 • @podróżnik
  Każdy ma prawo do swojego paradygmatu.

  "Komorowski, Tusk i Kaczyński to jedna banda która niszczy ten kraj by wzmacniać swoje państwo"

  Tu kolega grubo się myli, a takie zestawienie nazwisk świadczy o zupełnym braku pojęcia o polskiej rzeczywistości.
 • RW
  Nie ma się co pastwić nad skopanym człowiekiem. To już polityczny trup dzięki Lesbonie i wcześniej "akcesji". Tylko on i jego pretorianie tego nie widzą, bo nie chcą widzieć. Są tak zajęci "robieniem polityki" i liczeniem szabel że na nic innego czasu im nie starcza.
  Tak jak obiecałem w ostatnich wyborach głosowałem na PiS bo mimo wszystko miał szanse na wygraną i przystopowanie ryżego. Wydawałoby sie że głosowałem za mniejszym złem i miałem nadziejże że nastąpi refleksja.
  Ale tych ludzi nie jest w stanie nic zmienić. I tak jak i Pluska Polska służy im do wycierania buzi.
 • @Moherowy
  Dlaczego obrażasz ludzi ?
 • @w.red
  Szybko się uczę:

  "Wczorajszy marsz Kaczordupla grą operacyjną antypolskich agentur."
 • @Moherowy
  Nie ma co podejmować naśladowania złych przykładów :/
 • @w.red
  Trudno tu o dobre, więc biorę co mi dają.
 • @Antoni1
  Wiem, że endokomunistów boli, iż ten "Kaczordupel" potrafi zgromadzić tylu ludzi, czemu dał wczoraj wyraz w przeciwieństwie do waszej groteskowej balangi.
  Nie dorastacie mu do pięt panowie "endecy".
  Przynosicie swoja postawą hańbę prawdziwej polskiej endecji, która dzisiaj niestety już nie istnieje.
 • @Moherowy - proszę nie stygmatyzować 3 siły.
  Ja i wielu innych się na żadną endecję nie piszę - to tylko jeden z nurtów trzeciej, a w zasadzie pierwszej siły.
 • @carcajou
  Pokazaliście swoją "pierwszą", czy "trzecią" siłę na "inwazji".
  Żadnej w was siły, a jedyną waszą POżywką jest aby dokopać Kaczyńskiemu.
 • @carcajou
  Byłbym zapomniał, czy kolega Bloger mógłby mi wytłumaczyć, co wg niego oznacza, ażebym nie STYGMATYZOWAŁ trzeciej siły?
 • Proponowałbym aby nie siac zamętu
  ./.
 • @Moherowy
  Raz - impreza główna byłą w Krakowie o czym nie wiedziałem, gdybym wiedział, to po ogłoszeniu MNiS zastanowiłbym się nad celowością robienia wystąpienia muzycznego (nie samego Marszu ulicami) ze względu na niewspółmierność kosztów do możliwej liczy osób uczestniczących.

  Dwa - impreza nie była właściwie reklamowana z różnych przyczyn oraz tzw. cyrków, które nie były udziałem Redakcji, o których powiedziałem, że pisać publicznie nie będę.

  Trzy - Zawiodły też po raz kolejny "nasz media" - od wpolityce po GP - wygrała logika "naszej stajni". Na NE oglądać możesz za to pełny zapis MNiS - notki o nim, zarówno przed, jak i po, nie były spychane do podziemi, a wręcz przeciwnie. Powtórzyła się historia z LASEM SMOLEŃSKIM - tak samo marginalizowanym ( przypominam że LS jest starszy niż NE i leśni nie mieli i nie mają nic wspólnego z Panem Czempińskim)

  Cztery - po raz któryś piszę do ciebie lecz widać masz selektywny odbiór - WIN był nagłośniony zanim komukolwiek do głowy przyszła idea MNiS. WIN wpisywał się w tradycję 12.12. i ją wzbogacił o wystąpienie muzyczne oraz przemarsz.

  Pytasz czym jest trzecia siła? To siła nie partyjna, obywatelska, oddolna, której jądrem jest demokracja bezpośrednia, JOW oraz szeroko pojmowane chrześcijaństwo, tolerancja, a nade wszystko patriotyzm osadzony na przekonaniu, że Naród jest największą siłą. W Polsce jednak tak jest, że życie społeczno-polityczne ogniskuje się wokół partii i stowarzyszeń więc po kolapsie prawybory.net i exodusie wielu blogerów PiS-owskich naturalnym było zwrócenie się do środowisk, małych partii, ich liderów, by:

  1. zechciały uznać NE za portal przyjazny (bez cenzury) i dzięki aktywności ich zwolenników doszło do popularyzacji NE i wzrostu jego znaczenia,

  2. zechciały się dogadywać - tu felix culpa z wyrokiem PKW (NE jako medialny pośrednik, neutralne miejsce spotkań) w celu stworzenia szerokiego ruchu społecznego, którego nie animował PiS po Smoleńsku, jak i nie zrobił tego przed wyborami.

  To drugie wynikało z konstatacji, że "jedna opozycja to za mało" i że wariant węgierski w Polsce nie ma szans, a nawet gdyby, to wiedzie do zguby - PiS sam nigdy nie będzie rządzić samodzielnie (żadna w Polsce partia, nie rządziła samodzielnie). Na Węgrzech też Fidesz sam nie rządzi.

  Łazarz miał rację: PiS nie zdobył większości, a dalsze losy tej partii (exodus "ziobrystów") wskazuje na jej dalszy regres.

  Co więc zostaje? Tworzenie partnera dla PiS, a pośrednio bodźcowanie go w kierunku prawidłowych reakcji - to się już dzieje - MN spełnił tą funkcję, doczekaliśmy się plagiatu.

  W interesie PiS i Polski jest wspieranie i budowanie partnera, który powinien mieć twarz narodową i obywatelską, partnera radykalnego, dzięki któremu PiS mógłby wrócić na pozycje PC skąd przyszedł.

  Jako że trzecia siła bez małych partii okazała się bezpłodna z racji bierności obywateli musi w pewnym momencie wystąpić jako jeden ruch społeczno - polityczny, a być może nawet jako jedna partia (co wydaje się mało prawdopodobne ze względu na ambicje liderów poszczególnych formacji oraz różnice poglądowe). O miejscach na listach, jak je ustalać, pisałem przy okazji prawyborów.

  Podstawa to usunąć od władzy tych co rządzą od dawna - bez względu na dzielące różnice (wielonurtowość). Są bowiem w Polsce 2 partie: polska i antypolska - jeśli się mamy między sobą sporować, to jak Polak z Polakiem, a nie Polak z matrioszką czy zdrajcą.

  Jak zbudować taki ruch? Już o tym pisałem u Coryllusa w notce o nowym święcie, Tomek Urbaś (WiG) podpisując z UPR Porozumienie 8 maja dał przykład bliskiego mi sposobu myślenia.
 • @Moherowy
  Stygmatyzowanie polega oczywiście na "endokomunach" i "endecjach".
 • @carcajou
  Ty to potrafisz manipulować.
  Piszesz, że ja pytam ciebie, "co to jest trzecia siła?", podczas gdy nigdzie o to nie pytałem, a jedynie wskazałem na waszą marginalność podczas zebrania nazwanego "inwazją".
  Cała reszta Twojego wywodu, to endokomunistyczny bełkot.
  Przepraszam za tak mocne słowa, ale niestety, tak to odbieram.
 • @Moherowy
  Wybacz, ale z blogowaniem jest tak, jak to piszą w reklamach Media-Markt.
 • @carcajou
  Stygmaty, Media Markt, Czempiński, Coryllus...
  Udało Ci się kiedyś komuś coś przekazać?
 • Kaczyński jest po to aby zneutralizować patriotycznych aktywnych Polaków i tzrymać
  ich w ryzach. A przy okazji robi swoje, czyli popiera Traktat Lizboński, chce tworzyć unijne siły zbrojne, itp.
 • @Moherowy
  > Nie potraficie dostrzec PO i zła jakie czyni ta przestępcza organizacja.

  Rządy PO czynią dokładnie tyle samo zła co czyniły rządy PiS-u. To są identyczne, bratnie partie, które mają identyczne cele i identyczne sposoby ich realizowania. A pokłócili się o stołki, dlatego toczą ze sobą wojnę. Popieranie PiS-u jest tym samym co popieranie PO. Wszystko jedno na którą z tych partii się głosuje - rezultaty są podobne.
 • emocje, emocje....
  Kaczordupel?? endokomuna??? po co to? po pierwsze koledzy endecy( do których też się zaliczam) szanujmy naszych oponentów. Nie każdy patriota musi być narodowcem... wiadomo, że daleko nam do siebie.. Narodowcy nie mają po drodze z PiSowskim socjalizmem społeczno - gospodarczym, daleko jest też do PiSowskiego mesjanizmu.. ale i spokój, i wyważenie w wyrażaniu opini powinny nas wyróżniać na tle pozostałych .. Dlaczego? Bo wbrew obraźliwym stwierdzeniom o endokomunie, padającym jak się domyślam ze strony zwolenników PiS (często niestety powodowanych poczuciem zaszczucia, także i przez nas..) nasza siła spokoju wypływa ze źródeł ruchu narodowego, z przeświadczenia, że to naród decyduje o swojej przyszłości, że idziemy przez historię razem z nim szukając w nim inspiracji i starając się działać dla jego dobra ... w polityce narodowej nie ma dogmatów. Nie ma też tragedii, z którymi byśmy sobie nie poradzili... Dzisiejszych narodowców nie sposób porównywać do przedwojennych, tak samo jak nie sposób porównywać tak różnych czasów. Jedno jednak należy zauważyć, główne założenia nie zmieniły się, a na ulicach są masy młodych ludzi, którzy pytają nas co mogą zrobić dla Polski?( patrz liczba uczestników w Marszu 11.11.2011) Którzy nie chcą wikłać się w partyjne rozgrywki... którym pomóc możemy my, narodowcy, ukształtowani, różnorodni, działający na wielu płaszczyznach życia społecznego, odważnie patrzący w przyszłość, szanujący indywidualną inicjatywę i wolność gospodarczą, noszący krzyż, ale w sercu... A siła spokoju skradziona nam swego czasu, przez środowiska Unii Wolności i Agory powinna stać się na nowo naszym atrybutem, widocznym również waszych komentarzach. Dlatego drodzy Koledzy! Szanujmy Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i pozostańmy przy swoich poglądach, nie oglądając się na obraźliwe komentarze..
 • Krety w PiS
  Ktoś od lat wypuszczał Kaczyńskich w tematach militarnych na których się w ogóle nie znali i to pokłosie poglądów Kaczyńskiego jeszcze obecnie o konieczności tworzenia armii interwencyjnej na misje zagraniczne, czy też o wpieraniu armii de facto IV RZESZY, bo główną siłą będą w niej rzecz jasna Niemcy. Już tak jest, EUROARMIA, EUROKORPUSY, kto tym dowodzi? Na ogół Niemcy. Jeżeli miałaby to być Bruksela, to masoni, siły new world order prożydowskie, więc gdzie będą kolejne wojny? Plus misje kolonizacyjne w Afryce do czego dąży mocno m.in Francja.

  Twórzmy swoją armię obronną, a PiS z Kaczyńskim niech przestaną wreszcie pieprzyć, bo w końcu nie przykryją tego skutecznie przed swoimi wyborcami i będzie SKANDAL, utrata poparcia o kilka procent bankowo.
 • @Moherowy
  jak to świadczy o braku pojęcia? a czym jest ta zdrada? http://www.youtube.com/watch?v=K-pwWzlj2gQ ci parszywi zdrajcy powinni znaleźć się w kryminale za pozbawienie Polski niepodległości i suwerenności!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031