Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 8 komentarzy

Niecodziennik

Robert Winnicki - Wszechpolak - katolik - działacz społeczny

Pałac prezydencki: albo jeden oficjalny marsz 11.11 albo żadnego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Na zaproszenie kancelarii Bronisława Komorowskiego odbyło się dzisiaj spotkanie poświęcone organizacji marszu w Święto Niepodległości.

 Udział wzięło około 40 osób, w tym m.in. reprezentujący kancelarię Tomasz Nałęcz, prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-WUdział wzięło około 40 osób, w tym m.in. reprezentujący kancelarię Tomasz Nałęcz, prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i członek komitetu poparcia Komorowskiego w 2010 r.

Oprócz oficjeli reprezentowane były niektóre Grupy Rekonstrukcji Historycznych i wybrane organizacje kombatanckie. Zaproszenia nie dostał m.in. Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.Pomimo tego, przedstawiciele Kancelarii Prezydenta twierdzili, że chcą zaprosić wszystkie siły, które w zeszłym roku manifestowały na ulicach Warszawy, zarówno ze strony organizacji narodowych, jak i skrajnej lewicy. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, organizator społecznych manifestacji niepodległościowych w 2010 i 2011 roku informuje nas, że również nie otrzymało żadnego zaproszenia.

Hanna Gronkiewicz-Waltz podnosiła, że w ubiegłym roku odbyły się manifestacje prawicy i lewicy; w związku z tym w 2012 roku trzeba stworzyć możliwość, by „polityczne centrum” mogło odbyć swój marsz.

Z kolei gen. Ścibor-Rylski dowodził, że potrzeba, by wszystkie opcje ideowo-polityczne razem świętowały 11 listopada. Proponował porozumienie głównych sił w parlamencie, które miałoby prowadzić do wspólnego Marszu w Dniu Niepodległości. Przekonywał by wówczas nie udzielać zgody na inne marsze. Jeśli się to nie uda, to jak mówił, „lepiej żeby marszu w ogóle nie było”.

Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego, Jan Ołdakowski, przedstawił koncepcję Marszu. Miałby on ruszać spod Grobu Nieznanego Żołnierza i kończyć się pod Belwederem, a na czele mieliby iść kombatanci.

Ze spotkania wynikało, że konsultacje odbywały się już o wiele wcześniej, dziś zaś postanowiono poinformować o nich szersze grono. Kolejne zaplanowano na drugą połowę sierpnia. Kancelaria Prezydencka ze spotkania nie umieściła żadnego komunikatu ani informacji na swojej stronie internetowej.

Komentarz narodowcy.net: Komorowski i spółka boją się autentycznego patriotyzmu, boją się siły młodzieży o narodowych przekonaniach. Propozycja Pałacu Prezydenckiego, jeśli weźmiemy pod uwagę ton, w jakim wypowiadał się Ścibor-Rylski i fakt, że na jesieni obowiązywać będzie już zapewne ustawa „kagańcowa”, drastycznie ograniczająca prawo do zgromadzeń, brzmi groźnie. Przekaz, jaki płynie z dzisiejszego spotkanie w prezydenckiej kancelarii jest jasny: nie ma miejsca na wielotysięczną, niezależną od władzy manifestację patriotyczną w dniu 11 listopada. Zamiast niej rząd chce zorganizować nowy „Front Jedności Narodu” wokół imprezy patriotycznej w formie i pustej w treści. Wczoraj Moskwa – dziś Bruksela. Ale my i tak przejdziemy."

źródło: narodowcy.net

 

KOMENTARZE

 • Jeśli tak rzeczywiście było, to Zb. Ścibor -Rylski odebrał sobie prawo reprezentowania Powstańców.
  "Z kolei gen. Ścibor-Rylski dowodził, że potrzeba, by wszystkie opcje ideowo-polityczne razem świętowały 11 listopada. Proponował porozumienie głównych sił w parlamencie, które miałoby prowadzić do wspólnego Marszu w Dniu Niepodległości. Przekonywał by wówczas nie udzielać zgody na inne marsze. Jeśli się to nie uda, to jak mówił, „lepiej żeby marszu w ogóle nie było”."

  Taki pogląd potwierdzałby, że jego niedawne zachowanie nie było przypadkowe i dowodziłby już ostatecznie, że Zbigniew Ścibor - Rylski zaprzedał się, za jakieś profity, bolszewickiej władzy. To dyskwalifikuje go w roli autorytetu w każdej dziedzinie a w sferze pamięci historycznej i reprezentowania środowisk powstańczych, przede wszystkim!
 • popieram WAS a nie to ,,preziowe" zaprzedane towarzecho
  z Ruskiej Budy..tak jak to robi już od dawna tysiące ludzi ,którzy przyjdą na NASZ MARSZ NIEPODLEGŁOSCI a nie tych ruskich jurgieltników ,mieniących się polakami ,jakie to fałszywe..
 • @val Będzie Marsz w 14-osobowych grupach! :)
  "popieram WAS a nie to ,,preziowe" zaprzedane towarzecho
  z Ruskiej Budy.."

  Ktoś tu na NE niedawno zaproponował, by maszerować w grupach, których liczebność nie podchodzi pod ustawę o zgromadzeniach. Wystarczy zwołać się, choćby dzięki portalom społecznościowym i SMS-om ...
 • @Łażący Łazarz 10:59:57
  "Nie ma co, trzeba będzie zrobic nielegalny Marsz Niepodległości, uzbroić się w petardy, kije i lać się z komuchami i ZOMO jak za komuny"

  A ja już dawno mówiłem że, innego sposobu nie ma "..Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy..". Pzdr
 • @lancelot
  "..Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy.."

  Generał Zbigniew Ścibor - Rylski sam sobie odebrał honor i dobre imię ... i to bez użycia szabli.

  Pozdrawiam
 • x
  He, he, no parodia panie..
  Nowa swiecka tradycje, bedzie Bronek regulowal i sie na czolo kolumny rychtuja.

  Zaspali dwa lata i teraz chca przejac cos co powstalo w kontrze do nich, ale beszczelne typki..
  Nie mowiac juz o tym, z to jest prowokacja. Jak to sie skonczy jak urwisy narodowe beda mialy isc za biedroniami? Toc im skopia dupe zanim ten szacowny pochod ruszy!
  Na to policja i "prosze sie rozejsc bo urzyjemy!" Na to: "MO gestapo!" i kamienie, na to gaz i zwarte oddzialy i impreza jak u cioci na imieninach..
 • @1normalnyczlowiek 11:26:40
  ten SCIBOR to sobie dobre imię i honor odebrał jak przyjął awans na generała z rąk tego pijaczyny KWAŚNIEWSKIEGO który zataczał się na grobach pomordowanych NASZYCH oficerów w Charkowie
 • @Łażący Łazarz 10:59:57
  Łazarzu... jesteś inteligentnym przekorniakiem... co myślisz o możliwości weryfikacji poprzez analizę DNA NAJWYŻSZYCH URZĘDNIKÓW W WE WSPÓŁCZESNYCH PAŃSTWACH NA ŚWIECIE... znaczy pod kątem ich zastąpienia przez sobowtóra w krytycznym dla danego państwa momencie... dziś na rymyfy 24 jest wywiad z wnuczkiem bodajże Bieruta, który nie wierzy że NKWD ZASTĄPIŁO go sobowtórem... a jeżeli dajmy na to o świcie ktoś kogoś podstawił... i ten podstawiony nagle zapomniał języka w ustach i się błędzi... bardzo wolno artykułuje jak nie w swoim języku... jednocześnie otacza się tylko ludźmi pewnymi dla jednej stolicy... nie wiadomo kto gdzie był i ile jechał do centrum... a teraz modyfikuje kraj na powtórny stan wojenny... ale na pokaz to przecież patriota od rocznic i tradycji. Bynajmniej nie mówimy o odległej historii...

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-syn-bieruta-przerywa-milczenie-ekskluzywny-wywiad-dla-rmf-fm,nId,627398

  p. s: to nie jest off topic wbrew pozorom.

  Pozdrawiam.
 • ...
  Manifestujmy swoją niepodległość codziennie a nie raz w roku....

  Pokój!
 • @LosHelios 12:10:28
  Bracia i Siostry
 • @LosHelios 12:14:26
  Mogą sobie myśleć że mają jeden dzień, ważne żebyśmy my mieli resztę
 • @LosHelios 12:19:48
  Dla mnie rzucanie się na transportery opancerzone i armatki wodne mija się z celem.
  To zajęcie dla odgórnie poszczutych dzieci.

  Wpajanie zasad demokracji bezpośredniej, tzw. praca u podstaw, może zapewnić stabilną i pewną zmianę na lepsze.

  Wolność zaczyna się w sercu każdego z Nas i kończy tam gdzie zaczyna się wolność innego Człowieka.
 • @LosHelios
  "... ważne żebyśmy my mieli resztę'

  W tym sęk, że oni już "resztę" mają - propaganda bolszewicka we wszystkich mediach trwa przez cały rok! I dlatego nie pozwolimy sobie odebrać takiego dnia, w którym oni tak naprawdę powinni siedzieć cichutko, jak mysz pod miotłą, ukryci ... ze wstydu. A oni - ta banda bolszewików - biorąc przykład z szatniarza: "Nie mam Pańskiego płaszcza! I co mi Pan zrobi!", chcą bezczelnie się promować także i w takim dniu ...

  PS. Czas "nastawiania drugiego policzka" już dawno minął, więc nie kombinuj, jak koń pod górę ...
 • @1normalnyczlowiek 12:45:23
  Rzucając się na czołgi to TY się nadstawiasz
 • @LosHelios
  Nie ma obawy. Te czołgi szybciej zmienią kierunek, niż myślisz.
 • Łazarz i Winnicki
  Dla mnie jesteście szowmenami, dziennikarze nie powinni zajmować się strategią.

  Przykład mamy w Syrii, nastąpił chaos który zbiera śmiertelne żniwo.

  Tego chcecie dla POLSKI?
 • @1normalnyczlowiek 12:57:12
  Śmieszny jesteś, to tak jak byś mówił sowiety nam pomogą w powstaniu.
 • @Łażący Łazarz 13:14:49
  Ja nigdzie nie należę, w odróżnieniu od Ciebie, Agencie specjalnej troski.
 • Przypomnijmy sobie "jak było"
  http://www.youtube.com/watch?v=_Qxy40ejezE

  Posłowie dostali płytki I co? I nic.
 • @Łażący Łazarz 13:14:49
  Jeszcze pamiętam jak się z tobą Anonymus kontaktował.
 • „Tak wylazła z archanioła stara świnia reakcyjna: absolutnie apolityczna i zupełnie bezpartyjna” – natrząsał się poeta.
  Cytat:
  "Z kolei gen. Ścibor-Rylski dowodził, że potrzeba, by wszystkie opcje ideowo-polityczne razem świętowały 11 listopada. Proponował porozumienie głównych sił w parlamencie, które miałoby prowadzić do wspólnego Marszu w Dniu Niepodległości. Przekonywał by wówczas nie udzielać zgody na inne marsze. Jeśli się to nie uda, to jak mówił, „lepiej żeby marszu w ogóle nie było”."

  Komentarz:
  „Tak wylazła z archanioła stara świnia reakcyjna: absolutnie apolityczna i zupełnie bezpartyjna” – natrząsał się poeta.
  Szczęść Boże
 • Jak nie Warszawa, to Wrocław
  http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash2/373652_432209033480745_1908395029_n.jpg
 • @Łażący Łazarz 13:32:29
  Jak najbardziej osobiście, bo ja nie jadę po całych grupach społecznych.

  Handlarzu wolnością.
 • Komorowski nic sam nie wymyśli. Musi ukraść każdy pomysł i go upodlić.
  Cóż wypowiedzi Pana Gen. Ścibor-Rylskiego pokazują, że ani wiek, ani niewątpliwe zasługi dla Polski, nie dają gwarancji jasnego oceniania intencji totalniaków z PO oraz nie są gwarantem permanentnego trwania na kursie ku dobru kraju. Zresztą powojenna historia zna wiele przykładów złych wyborów dokonywanych przez ludzi wcześniej służących ojczyźnie każdą kroplą krwi. Naszym zadaniem dziś jest p[ostawienie się murem wobec prób zawłaszczania pamięci polskiego patriotyzmu przez osobników niegodnych nawet ocierania się o niego (a i namiestnik Komorowski, i jego przyboczny, trgikomiczny trefniś Tomasz Nałęcz, i HGW dali ku temu niebywałą ilość dowodów). Może to będzie właśnie czas próby i warto go odbyć z honorem. Bez względu na konsekwencje, albowiem ustępstwa i zgoda na zamordyzm, zakłamanie historii i antypatriotyczne postawy, spowoduje jedynie szybsze domknięcie systemu o którym marzą ci ludzie. I nikt wtedy już się o Polskę czy Polaków nie upomni. Nie dajmy się zwieść ci ludzie nawet Marsz muszą komuś ukraść, bo jedyny jaki im się udał to "przemarsz ruskich na tzw. Stadion Narodowy czyli Piramidę Tuska, bo z Narodem ma to miejsce niewiele wspólnego, szczególnie gdy powiewa tam dumnie flaga z portretem Pożarskiego, a reprezentacja Polski grywa swe mecze na siermiężnych obiektach w Bydgoszczy (ciekawe kiedy lemingi zrozumieją, jak ich wydojono z pieniędzy i pokazano gdzie mogą Pana Premiera pocałować?). Smutne jest tylko to, że może im się udać zrobić ten farsowny przemarsz. Coś chyba zapamiętali z defilad na Placu Czerwonym u swoich przyjaciół (co zresztą ciągle podkreślają). Ale maszerujmy, teraz już trzeba i to koniecznie jeszcze liczniej niż w poprzednim roku. Tego się właśnie boją.
 • @Łażący Łazarz 10:59:57
  Rozróba posłuży do wskazania wichrzycieli i umożliwi jeszcze większe zaostrzenie przepisów o zgromadzaniach.
  Ciekawszym rozwiązaniem byłoby utworzenie ściany z ludzi która by się po prostu przespacerowała po kolorowej która stanęła by naprzeciw. Oczywiście pierwsze szeregi buźki mogły by mieć lekko przefasonowane.
 • @Łażący Łazarz 10:59:57
  "do obrony niepodległości przed zawłaszczeniem przez sprzedajnych szmaciarzy"

  Dobrze i mądrze powiedziane, Szczęść Boże
 • @Łażący Łazarz 10:59:57
  Przecież to jest dokładnie to o co im chodzi. Wciskają przycisk i reagujesz tak jak chcą, żebyś zareagował. Zanim poprowadzisz nas na barykady, zrób dodatkową zakładkę i akcję informacyjną - jakie prawa przysługują aresztowanym, żebyśmy nie siedzieli potem misiącami i latami po aresztach i więzieniach.
  A tak na poważnie, to trzeba się raczej zastanowić jak zrobić, żeby nie dać się wepchnąć w rolą jaką nam przeznaczyli - EKSTREMISTÓW bijących się policją. Zupełnie serio, najbardziej ich zaboli jak przemaszerujemy sobie spokojnie. Można zgłaszać już manifestacje? Można im napisać inny powód manifestowania i robić swoje - Marsz Niepodległości. Pójście z pałami to jest to na czym im zależy, poza tym taką propozycją wystraszysz tych, którzy szli spokojnie rok temu i chcą tak zrobić w tym roku.
 • @oleg 14:05:27
  Jujitsu.
 • @oleg 14:05:27
  "odgrodzimy się od nich jednym długim na całą szerokość ulicy transparentem i idźmy pod swoimi narodowymi hasłami"

  Jeszcze lepiej i mądrzej powiedziane.
  Bardzo mi się podoba ten pomysł załatwienia szmaciarzy ich własną bronią w sposób bezkrwawy i pokojowy,
  Szczęść Boże
 • @oleg 14:05:27
  Rozsądne
 • @oleg 14:05:27
  Na tę okazję klasyczny duet

  http://dotka.godsgift.wrzuta.pl/audio/5IZRZJRR3WJ/leo_delibes_-_dome_epais_flower_duet_lakme
 • @oleg
  Świetny pomysł. Marsz się zaczyna, oczywiście 'władza' rusza na czele jako pierwsza. Idzie, idzie, idzie a po chwili się orientuje, że naród stoi a oni idą sami. To byłoby tak wymowne! A ich miny niezapomniane :D
 • @malwa 14:33:04
  bezcenne..

  To jeszcze coś na złagodzenie obyczajów.
  http://arcyczarownik.wrzuta.pl/audio/1ZrXr0uyKxX/frederic_chopin_-_mazurkas_no_3_in_f_sharp_minor
 • @malwa 14:33:04
  W taki sposób pokazalibyśmy dojrzałość.

  Oleg na prezydenta.
 • @Łażący Łazarz 10:59:57
  Starcie z tzw. nierządnikami wydaje się nieuniknione, a to właśnie dlatego, że oni tego chcą, i będą tak długo upodlać Polaków, aż osiągną cel starcia . Ta banda myśli, aby w ten sposób, w sposób siłowy i brutalny, na lata spacyfikować opornych ludzi i w końcu mieć święty spokój.
  Właściwie wyjścia nie ma - starcie odbędzie się, wcześniej czy później.

  Osobiście wolałbym, aby zaplanowane przez nierządników starcie odbyło się w również w sposób zaplanowany przez ludzi oporu. Emocjonalne starcia bez planu są okupantom na rękę!
  Każdy kto chce jakoś przeciwstawić się nierządnikom musi we własnym sumieniu rozważyć co będzie najbardziej skuteczne, czy wytaczanie spraw sądowych katom milicyjnym, czy nękanie ich filmami i fotografiami w Sieci, zorganizowanie samoobrony przed przebierańcami, stosowanie w obronie gazu lub pałek, czy jakieś inne podstępne działania, w szerokich grupach lub niewielkich, oczywiście w zgodzie z obowiązującym obecnie (tfu) prawem... a najlepiej naturalnym. Prawo do buntu jest niezbywalnym prawem człowieka i świadczy o jego wolności.
 • Każdy prawdziwy Polak niech weźmie ze sobą przynajmniej dwa jajka,
  oczywiście oprócz swoich, dwa dodatkowe, najlepiej kurze. Będzie okazja trafić w ten kręcony kłamliwy łeb komora. on chyba będzie szedł rakiem ze strachu przed tłumem. To sobie postrzelamy niczym Powstańcy, haha. W Hiszpani mogą pomidorami dla zabawy to my możemy też, ale dla ratowania Polski.
 • @lju 14:57:38
  no jak nie twoja bajka to nie idź, nikt cie nie zmusza.
 • @Łażący Łazarz 15:03:50
  głównym trolem na tym portalu jesteś TY.
 • @LosHelios 15:04:43
  Łazarz, coś tu zgnilizną zalatuję.
  Ogarnij się.
 • Było to do przewidzenia, że oficjalna warszawka przejmie. Zawsze tak robią z polskimi inicjatywami, gdy nie mogą zniszczyć.
  Bardzo bym się nie przejmował, pozycja chyba i tak nie do obrony. Gesty symboliczne są ważne, ale nie aż tak, a przynajmniej nie w tym przypadku, ja tak to odczuwam.
  Ukradną marsz, ukradną, ale zawsze można im napluć za to do zupy. Czyli powiedzmy ogłosić, że według PRAWDZIWYCH organizatorów Marszu Niepodległości (którzy są obecnie represjonowani i nie mają wpływu na organizację marszu), w obecnym marszu oficjalnym wezmą udział wszelkiej maści męty, sprzedawczyki, wszelkie antypolskie kreatury, itp, i żeby ich generalnie omijać z daleka.
  Jakiś czas temu coś proponowałem takiego, aby zrobić 31 sierpnia święto "dzień oporu" z okazji walk w wielu polskich miastach w roku 1982. Proponowałem aby zrobić uroczystość jakąś w Nowej Hucie, gdzie rozmach tych walk był ogromny, i opór był ogromny. I te walki wtedy były przez dzisiejszy salon potępione (także tą część salonu, co była wtedy w podziemiu), bo wnosiły nową jakość. To było wyjście poza salonowe przepychanki Puławian z Natolinem, czy podobnie, gdzie zawsze jakieś grupki mało polskie (zagraniczne lub wynarodowione) tłuką się po swych świńskich ryjach w walce o miejsce przy korycie, tak naprawdę mając w dupie Polaków. Więc ten "dzień oporu" to taki pomysł na przejęcie inicjatywy na naszym wygodniejszym polu. Bo jak oni przejmą taki "dzień oporu"? Myślę że strasznie im nie na rękę w ogóle o tego typu sprawach przypominać, wtedy i ci z oficjalnego podziemia (później jedna ze stron okrągłego) i ci od władzy (druga strona przy okrągłym) się ewidentnie przestraszyli, bo poczuli że to Polacy zabrali głos, nieudawani.

  Mam wrażenie, że gdyby zaprosili do tego oficjalnego komitetu, to byłby większy problem, bo iść i zadawać się z gównem ( i gówno uwiarygadniać, jak ten zidiociały Rylski), a nie iść i zostać poza. A oni powiedzieliby, że przecież byli otwarci i życzliwi, że nikogo absolutnie nie wykluczają i zaprosili. Więc debile się sami podłożyli, bardzo dobrze.
 • trzeba być sprytniejszym
  Niech idą sobie w Warszawie. My pójdziemy sobie w Krakowie! Qmoruski nie rozdwoji się przecież :D Ludzie będą wiedzieć gdzie przyjść. Mina Qmoruska gdy prowadzi grupe 100 osób :P
 • @Łażący Łazarz 15:02:13
  "@oleg 14:05:27
  Tak też może być. Pomysł może nie głupi tyle, że symbole zostaną zawłaszczone :-("
  --No tak iść razem z czerwonym bandytą nie powinno się. Jajkami jednak powinno się takiego obrzucić od stóp do głowy. Po czymś takim przecież nie będzie dalej szedł (jedno wielkie zółte gó..). Jakby wyglądał, przecież by się ośmieszył nawet przed swoimi. Na koniec mozna by go pierzem obrzucić, dobrze by przylgnęło. Zrobić to na początku marszu i po sprawie, dalej już idziemy sami. Jak jakaś gęba naznaczona się trafi to zrobić to samo. Oby jajek starczyło. Kiedyś ułani zawdzięczali wiele swoim wierzchowcom, My będziemy dziękować nioskom. Każda pomoc dobra, ważne żeby w dobrej sprawie.
 • @vortex 15:25:18
  A tak sobie w Wikipedii przejrzałem oficjalne władze podziemnej Solidarności w okresie Stanu Wojennego.
  Warto tym postaciom się przyjrzeć, ich życiorysom też dostępnym w wiki. Toż tam dominowała opcja późniejszej Unii Wolności lub jakieś jej okolice. Żadnych tam narodowców ohydnych, czy wszechpolaków, wszyscy wystrugani jakby jednym scyzorykiem.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Tymczasowa_Komisja_Koordynacyjna
 • I po to było prowokacyjne "buczenie"na
  obchodach Powstania Warszawskiego,aby teraz Komor mógł pokazać-...widzicie jesteśmy zatroskani o bezpieczeństwo narodu i dlatego zakazujemy udziału w marszu grup faszystowskich,które buczały nad grobami naszych powstańców.Prawdopodobnie zostanie użyta taka retoryka i w ten banalnie prosty sposób zawłaszczą miliony ludzi patriotycznie nastawionych do życia, pod wspólnym sztandarem :.I co im zrobicie?Alternatywny marsz?Pozamykają Was na podstawie znowelizowanej ustawy o zgromadzeniach i przy okazji przypną łatkę najgorszych faszystów,antysemitów itp.Oto z kim przyszło nam się mierzyć,to nie trampkarze.Pies z kulawą nogą z tak zwanego zachodu nie kiwnie za Nas palcem.Tę wojnę przyjdzie stoczyć samotnie.Od teraz należy rozpocząć medialną kampanię informacyjną na temat marszu,czyli kto jest kto,aby ludzie wiedzieli gdzie mają stanąć 11 listopada,za nimi czy z nami.Do boju!
 • heh
  Oj, Nasza elyta rządząca się boi i to bardzo..
  Organizowanie Marszu Niepodległości w innym miejscu niż w Stolicy mija się z celem z oczywistych względów..
  Pomysł z jajami też dobry (żeby tylko nam cen drastycznie nie podwyższyli jak się dowiedzą, hehe), choć ja bym wolał nie iść z czerwonymi ramie w ramie.. skoro TV będzie to można by zrobić taką uliczną edycję KSW na żywo. :)
 • @Kajko
  "Jajkami jednak powinno się takiego obrzucić od stóp do głowy. Po czymś takim przecież nie będzie dalej szedł (jedno wielkie zółte gó..)."

  W pierwszej chwili mi również spodobał się pomysł olega, z tym że zaproponowałbym wykonanie w odpowiednim momencie: W tył zwrot! I pójście w przeciwną stronę, niż POplecznicy Bula. Należy przy tym chronić tyły - z oczywistych względów, no i by nie mogli się podpiąć pod Marsz nawet jako ostatni. :)
  Druga wersja, jaką proponuję, to zbiórkę w miejscu rozpoczęcia marszu. A gdy już przybędą oficjele z Bulem na czele, to tuż przed wyruszeniem wszyscy przenosimy się na chodniki po obu stronach i stajemy w charakterze widzów przyglądających się ich przemarszowi - i nie tylko się przyglądających! Przecież nie będziemy zbuków trzymać zbyt długo ... Koniecznie, przy tym należy zadbać o bezpośrednią transmisję telewizyjną!!!
 • Nie należy się zbytnio przejmować takimi sprawami. Należy je traktować tylko jako drobne rozgrywki propagandowe.
  Przestraszyli się Marszu Niepodległości, to zmienili reguły gry. Dotychczas neo-Solidarność wraz z PiS skutecznie kanalizowała ruchy na ulicach.
  Gdy się okaże, że grozi im przegrana w Sejmie też natychmiast zmienią reguły gry, szybko ogłoszą że demokracja już się przejadła i jest do niczego.
  Więc nie warto zbyt wielu sił tracić na jakieś w istocie drobne propagandowe sukcesy. I tak prawie nikt w Polsce nie wie, kto zorganizował Marsz Niepodległości 11.11.2011. Więc po co te heroiczne wysiłki? Szkoda dużych sił na drobne sukcesy, na pyrrusowe zwycięstwa. Małymi siłami można im coś zaszkodzić przy tej okazji i trzeba iść dalej.
  Niech sobie ten marsz wezmą, my im trochę do zupy poplujemy w miarę możliwości.
  Trzeba spokojnie iść w kierunku dużej rozgrywki pod tytułem definitywne obalenie władzy okupacyjnej w Polsce. Rozgrywki dużej, niebezpiecznej, zapewne siłowej z dużymi ofiarami, ale trudno. Trzeba mieć pełną świadomość tego ostatecznego celu, żeby się nie rozmieniać na drobne i żeby swoich ludzi nie dezorientować, nie dekonspirować i nie ujawniać zbyt wielu naszych aktywów. Bo jak ludzie uwierzą, że skoro uda im się jakiś duży marsz protestu zrobić, napną się strasznie i zaraz Polskę odzyskają - to już sprawa będzie przegrana. Bo samym marszem, to mało co można załatwić, tak jak jakąś udaną akcją protestu, czy jakimś znakomitym tekstem propagandowym.
  Chodzi o przejęcie przez Polaków centrów władzy w Polsce, chodzi o przejęcie przez Polaków realnej władzy w Polsce - to cel.
 • @oleg 18:05:16
  I cóż z tego że się odbije szerokim echem w kraju, na świecie i nawet na Marsie? I tak to echo będzie się odbijać i odbijać, aż jakiegoś głupa czaśnie w czachę że hej.

  Naprawdę nie znasz polskich pieśni patriotycznych???
 • Prośba do Polaków.
  Rodacy Polacy.
  Dlaczego rozmawiacie z mordercami, złodziejami i uzurpatorami ?
  Każdy ma prawo do manifestacji. Jeżeli partia o charakterze kryminalnym chce organizować marsz 11 listopada to niech organizuje, nawet niech ogłoszą amnestię dla swych wyborów.
  Prosimy Polaków o zachowanie godności i zorganizowanie zwyczajowego Marszu 11 listopada przez środowiska patriotyczne wykluczając judeo-satanistów i ich kolaborantów jak Ścibor-Rylski.
  Rafał Gawroński
  Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.
 • Ucza nas "kibole" jak zwyciezac zloczyncow mamy.
  Na kazde otwarcie pyska przez zloczynce jak:Komorowski,Tusk,Sikorski,Bufetowa mamy najpiekniejsza piesn na swiecie,ktora wszyscy znaja:Jeszcze Polska nie zginela!To lepsze niz buczenie.
 • z KOMOROWSKIM na czele tego marszu NIEPODLEGŁOŚCI
  to tak JAKBY zgodzić się na ostateczne zwycięstwo bolszewickich jurgieltników ,jawnym wyrazem tego jest już ten pomnik bolszewickich bandziorow w Osowcu z taką estymą otwierany przez Komorowskiego
 • NO PROBLEM. POLSKA UZYSKAŁA NIEPODLEGŁOŚC 9 LISTOPADA
  ZORGANIZUJMY MARSZ W TYM DNIU .

  POZDRAWIAM
 • --- i co ??????????
  ---ZADYMA ?? a jaką siłę ma ona wykreować ??? Rydzyka ?? / kler / czy innego BOLKA ?? jak do tej pory Polacy robieni są w bambuko -PRZEZ KAŻDĄ !!!!! siłę z krzyżem w ręku i modlitwą na ustach -ot taki KOŃ TROJAŃSKI od wieków się sprawdza !! ----jak łysole wyjdą i jakimś cudem coś ugrają -JEST PLAN ???????????? NA TĄ OKOLICZNOŚĆ ?? CZY ZNOWU BĘDZIEMY SIĘ CHWALIĆ PRZED ŚWIATEM JAK TO POTRAFIMY UMIERAĆ -wzmacniając tą głupotą !! wrogów Polski
 • @Gawronski Rafzen - Popieram!!!
  "Prosimy Polaków o zachowanie godności i zorganizowanie zwyczajowego Marszu 11 listopada przez środowiska patriotyczne wykluczając judeo-satanistów i ich kolaborantów jak Ścibor-Rylski."
 • @Cezary Bialik 14:17:15
  Tez mysle , ze to swietny pomysl.

  Zgodnie "z prawem". Zalatwiç komuchøw ich wlasna bronia. Transperenty przeciez wolno niesc...jeszcze!
 • @oleg 17:33:18
  Taki scenariusz juz byl przerabiany prze warszawiakow 1 maja 1982.
  Oficjalny pochod pierwszomajowy lacznie z przemowami na Placu defilad i spontaniczny nieoficjalny, podobno 200 - 300 tys. Czy sa jeszcze pamietajacy ten dzien?
 • ludzie, nie dajcie się robić w ptaka komentatorom...
  http://gudzowaty.nowyekran.pl/post/70267,czas-honoru#comment_568293

  ktoś kto w jednym komentarzu pisze Rosja z dużej litery, a Polska z małej ma marsz i naszą niepodległość w dupie...

  według niego Stalin to sojusznik a przywódcy Powstania to debile, a większość z czytelników to idioci...

  tak tak komentatorze oleg...

  http://blogersek.nowyekran.pl/post/69911,komunikat-sowieckiej-radiostacji-im-kosciuszki-z-31-lipca-1944-roku#comment_563819

  tu o wielkości sojuszu z Rosją...

  bez komentarza... chciałoby się powiedzieć.
 • NASZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI !!!
  Rodacy,nie bójmy się nazywać naszych rocznic i świąt "po imieniu"!
  TAK,TO JEST ...NASZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI !!!! BASTA !
 • @Gawronski Rafzen 18:20:10
  "Prosimy Polaków o zachowanie godności i zorganizowanie zwyczajowego Marszu 11 listopada przez środowiska patriotyczne wykluczając judeo-satanistów i ich kolaborantów jak Ścibor-Rylski."

  Popieram rosądny głos Polaka,
  Szczęść Boże
 • WIELKI, 11-LISTOPADOWY MARSZ WOLNYCH POLAKÓW ZMIECIE HUNTĘ MATOŁA i BULA !!!!
  Łażący Łazarz:
  ".............Nie ma co, trzeba będzie zrobic nielegalny Marsz Niepodległości,
  uzbroić się w petardy, kije i lać się z komuchami i ZOMO jak za komuny.
  Już dziś zapraszam wszystkich kiboli do obrony niepodległości przed
  zawłaszczeniem przez sprzedajnych szmaciarzy."

  1normalnyczlowiek:
  "Jeśli tak rzeczywiście było, to Zb. Ścibor -Rylski odebrał sobie prawo
  reprezentowania Powstańców............."

  lancelot:
  "...A ja już dawno mówiłem że, innego sposobu nie ma "..Co nam obca
  przemoc wzięła szablą odbierzemy...."

  ==================================================

  Jak widać bezczelność matolsko-bulowego, kondomijnego reżimu

  w poniżaniu Polaków sięgnęła szczytów !!!

  Tama Polskiej Cierpliwości Została Przerwana !!!

  Nadchodzi silna reakcja NARODU POLSKIEGO, która zmiecie to

  PO-komusze, agenturalne badziewie dla którego ich własny zakaz

  SPONTANICZNEGO CZCZENIA NAJWIĘKSZEGO ŚWIĘTA POLAKÓW

  stał się gwoździem do ich haniebnej trumny.


  PS
  Ten Ścipor Rypski przestał być Polakiem, kiedy stał się na starość

  tragiczno-żałosną marionetką w rękach POlszewickich antypolaków

  oraz karykaturalnym zaprzeczeniem wszystkich Wielkich Wartości

  o które walczyli Bohaterscy Polacy - Powstańcy Warszawscy.
 • hasłem przewodnim
  "Marsz w obronie niepodległości" bo chyba większość się zgodzi że polska nie jest niepodległa a żydo komunę sowiecką zamieniono na żydo komunę jewropejską
 • @Bania 22:33:48
  teraz to jest wprowadzanie NWO i trzeba rzeczy nazywać po imieniu a nie mydlić oczy maskwą
 • @LosHelios 22:57:12
  Lejąc się po mordach robimy z siebie pośmiewisko.

  Zaplanowane, zorganizowane akcje z jasno postawionym celem.

  Zwrócenie władzy obywatelom.

  www.demokracjabezposrednia.pl
 • @Prezydent RzBiK 13:20:29
  No właśnie. Takich PŁYTEK pewnie zebrało by sie więcej. Szkoda tego kraju.
 • Paliki mamy już obostrzone na szpic
  Zawsze gdy się na mieście rozróba szykuje, jakieś święto, rocznica, mecz czy inny event, to wszystkie jednostki z linii mają szlaban na urlopy i pełne pogotowie. Kiedyś tak nie było, twierdzą starsi koledzy. Dopiero Kaszub takie zwyczaje wprowadził. Boi się, pies. Na odprawach w sztabie motywują takie alarmy i rozmaite okolicznościowe pogotowia rzekomą potrzebą szybkiej reakcji na wypadek zagrożenia. To oczywiście ściema, bo każdy rozumie, że chodzi o to, by nas odciąć od ludu z ulicy. Jesteśmy przeszkoleni, sprawni i właściwie każy mój chłopak byłby w stanie poderwać tłum i przeformować chaos w natarcie. Dla nas to normalka, rozpiździec i rozgardiasz zamieniać na celowy i skuteczny atak oraz na eliminację wroga. My to ćwiczymy tu na poligonie od przysięgi do emerytury, przynajmniej 1x na tydzień. Mój kapral-konfident to raz nawet na symulacji okrążenia prawdziwym granatem w niemieckiego sojusznika rzucił, by się przebić z kotła. Symulację wygrał z najwyższą liczbą punkciorów, ale kazali mi go wpisać do Zeszytu Zajść i Wypadków i zabrali mu premię.

  Nic więc dziwnego, że nas izolują, bo niechby tak ze trzech moich podoficerów znalazło sie na Marszu, to Warszawa płonie, a z nią Polska cała. Wolą więc zamykać nas w koszarach i każą pisać długachne raporty, zarządzają ćwiczenia jakieś, przygotowania do inspekcji, no i trza robić wpisy do Książki Zajść i Rozkazów w trybie godzinnym.
  Ale my tak całkiem samych was nie zostawimy na tym Marszu, drodzy rodacy. Paliki mamy już narychtowane, na Kaszuba mamy jeden z wieloma zadziorami. Strasznie będzie cierpiał, ale może zmaże przez tą męczeńską śmierć swoje wielkie winy wobec Narodu i trafi do czyśca, jeśli ochrzczony.
  Nie mogę, niestety, zdradzać Planu, ale bardzo proszę, by nie dawać wiary wszystkim tym kundlom małego serca, którzy nawołują do zachowania spokoju i odżegnują się od wszelkich działań militarnych i paramilitarnych. Oni za to biorą kasę i najpewniej są na tym portalu tzw. "mitygantami", mającymi uspokoić gniew ludu i ocipić was rzewną gadką o pokoju i humanitaryźmie. Humanitarnie to będzie, gdy już wrony i szczury obgryzą do białej kości nadziane na palik zewłoki Bula i Kaszuba, a ich doczesne resztki utopi się w Wiśle. Tych ciotowatych "mitygantów" nie będziemy nabijać na pal, bo gdy się już naród ruszy, to ze strachu pobiegną za tłumem i jeszcze niejeden zmarze winy swą krwiią, przy szturmowaniu Sejmu lub Pałacu Prezydenckiego.

  Jest jedna prośba od kolegów z kadry. Byście na marsz nie zabierali kobit i dzieci. Gdy się jaki łebek >16 lat sam wyrwie z domu, to nic, będzie miał poglądową lekcję historii i szybko nauczy się korzystać z broni maszynowej, zwłaszcza, gdy już ma opanowany wyższy poziom Call of Duty na PS3. Ale lepiej, niech kobiałki zostaną w domach, dziatwy pilnują i gotują bigos do termosów, przyda się. Bo walka będzie długa i niejedna owdowieje. Wtedy jej przynajmniej dziatwa na pociechę zostanie.
 • @oleg 14:05:27
  Idiotyzm. To i tak pokażą jako poparcie dla Komoroskich i Michnikow i tego innego pajaca. Pamietam jak jedna z czytających na TVN WIADOMOŚCI 3 razy poprawiała się odnośnie długości kolejki oczekujących na oddanie hołdu PARZE PREZYDENCKIEJ. Najpierw kilkaset, aż zeszła do kilkunastu osób...
 • @oleg 23:07:47
  nie dajcie się poszczuć na siebie handlarzom wolnością
 • @WIŚNIA 23:11:02
  Ludzie mają oczy i znajomych w Warszawie, nie wierzą już tak tv.
  Ważne jest to co my im pokarzemy,
  że jesteśmy silni spokojem bo nie dajemy się prowokować jak dzieci.
 • @LosHelios 22:57:12
  niezależnie od etykiety to i tak te same środowisko w większości żydoskie
 • @Andrzej22 23:19:55
  Niemcy, Rosjanie, Grecy, Francuzi, mają takie same problemy jak my ze swoja władzą. Są tak jak my rozgrywani przez ponad narodowy kapitał.

  Cała Europa powinna iść w za Islandią.
 • @moher 15:51:04
  Oj tak. Na dodatek oddolny ruch społeczny jaki powstał przy organizacji obchodów 11.11 z roku na rok przybiera na sile. Nie uda ło się lewakom (żydom) za pomocą niemieckich bojówek rozbić marszu to świnie próbuja go spacyfikować. I Komorski orzekł: "albo idzieta ze mnom, albo won". Bo jakby to wyglądało- manifestacja pod siatłym przywództwem Komoroskiego i 10 razy większa manifestacja społeczeństwa, które uczciwie i z potrzeby serca pragnie uczcić ten dzień. Jakby wyjaśnili to? Pomijając fakt, że 11.11 nie jest zbyt lubianą datą ówczesnych oligarchów to na dodatek stała się pewnym symbolem sprzeciwu wobec zakłamanych, lewackich rządów. Manifestacja ta stała się SYMBOLEM i to wkurza tę bandę najbardziej.
  Ja widzę to tak:
  1. Komoroski ogłosi że albo z nim albo WON.
  2. Lewactwo zacznie sie cieszyć że wygrali i przemaszerują razem z grupami rekonstrukcyjnymi, wojskiem itp. Pewnie nie obejdzie się bez paru bijatyk, bo znając ich metody wszystko jest możliwe. Znowu bedą krzyczec "Jestem niemcem"...
  3. Za 3- 4 lata wyciszą imprezę i znowu będziemy obchodzić Dzień Pabiedy 8 maja... Albo i 7...
 • @rozsadek 15:48:51
  O- ja też tak pomyślałem. Jeżeli cos takiego będzie to chętnie zabiorę 2- 3 osoby do samochodu. Było by super!
 • Z ŻYDOSKIMI LEWAKAMI MARKI SZCZUKA?
  Niby z takimi mamy iść w jednym marszu? Żarty jakieś.
 • @Andrzej22 23:19:55
  tak, zaoszczędzić polskie siły aby MOSAD z piso kaczorami poprowadził nas gojów na syjonistyczne podboje
 • Stara Baba idzie sie "wieszac"
  Do wiekszosci "ala" patriotow, bojownikow o niepodleglosc "krwawych", oraz politykow jak z koziej d...py trąba zwących sie opozycja!
  Jeszcze 2 lata waszej bicia piany i paplaniny z zerem konstruktywnego
  pokojowego w praktyce dzialania a faktycznie ten nasz umeczony polski narod bedzie gotow oglosic PRL-owskie dawne czasy jako Zloty Polski Okres a Edwarda Gierka jako najwspanialszego z naszych "faraonow". Ciągła wasza paplanina roznej masci rodzimych pseudo-profesorow i ich wypowiedzi wnoszace do polepszenia panstwa stanu tyle dobrego co woda w kaloszach, a odbija sie narodowi jak cofka po bimbrze. Przeciez to nie lud zwykly a ta nasza rodzima patriotyczna, wyksztalcona z naszych podatkow "inteligencja" poprzez swoja umyslowa indolencje schrzaniła nasze panstwo. Miala nas prowadzic ku lepszemu ale nie bedzie bo z glupoty lub dla prywaty gubi nas lub rozsprzedaje.
  Wyksztalcilismy filozofow i etykow a na naszych drogach "popaprańcy" chodza. Wyksztalcilismy za nasze wspolne pieniadze ekonomistow i biznesmenow a nad glowa mamy Balcerowicza zegar. Wyksztalcilismy elity generalow, ktorym wojsko gdzies zwędzili. Prawnikow ktorzy prawo gwalca. Politykow beznadziejnych myslacych michą a nie rozumem. Stróżów patriotycznych wartosci na ktorych oczach i w ich obecnosci bezbronny narod na szafot zesla za niemiecki Holokaust.
  ....Och.... jak reka swierzbi zwyklemu zjadaczowi chleba aby komus
  w pysk przyłożyć. Tylko ze co to da? Nam nie krwi a planu na lepsza Polske i wiecej polskich dzieci do szczescia potrzeba! Kto pierwszy ten
  plan napisze ten ludzi do dzialania poderwie.
 • @Andrzej22 23:19:55
  "Cholera, jak Skanderbeg, vortex i spółka się aktywizuje w organizowaniu demonstracji, to znaczy że WSI kombinuje kolejną prowokacje"

  Nie pij tyle, u mnie żołądek wysiada wcześniej niż mózg, u ciebie pewnie odwrotnie. Jakbyś przeczytał te moje (uważam bardzo dobre) teksty powyżej, to byś zauważył, że zalecam aby się specjalnie nie nagrzewać tym tematem. Jak to nazwałem "trochę im popluć do zupy" i iść dalej, i robić swoje, bo nie ma za dużo do ugrania przy tej sprawie. Szkoda tracić duże siły na wielkie a mało posuwające do przodu polską sprawę akcje. Trzeba szukać nowych pól aktywnej konfrontacji, pól dla Polaków wygodnych i perspektywicznych w walce z okupantem.
 • @Andrzej22 00:08:00
  Jak nie czytasz, to nie komentuj debilu z ciężkim wodogłowiem. Zajmij się uprawą grządek, bo polityka to nie dla ciebie, nie ta głowa. Żadna głowa bym powiedział, a tutaj trzeba naprawdę myśleć.
  Zresztą myślę że tak naprawdę splułeś mnie na polecenie oficera prowadzącego, bo dałem kilka mądrych tekstów. A wy tam w tym waszym knesecie bardzo dbacie o szybkie eliminowanie z gry gojów, którzy precyzyjnie myślą. Takich nie lubicie, a nuż taki was wykiwa.
 • @Andrzej22 23:19:55
  ".........Cholera, jak Skanderbeg, vortex i spółka się aktywizuje w
  organizowaniu demonstracji, to znaczy że WSI kombinuje kolejną
  prowokacje..Chłopaki, dajcie sobie spokój..Polacy zmądrzeli i nie dadzą
  się wyprowadzić na ulice i tam spacyfikować............
  ............
  POlszewia wcześniej lub później zbankrutuje i nie trzeba jej w tym
  przeszkadzać! Fachowcy twierdzą iż jesień 2012 to konec POlszewii o
  czym wie cały chazarobolszewicki układ..
  ..............
  Tylko gruba rozróba która POzwoliła by spacyfikować przede wszystkim
  PiS może przedłużyć żywot POstbolszewii..
  ..................
  Dlatego też ostrzegam wszystkich polskich patriotów aby ostudzili swoje
  emocje i nie dali się sprowokować Komorusko-WSIowym i innym
  przebierańcom..Tylko spokój nas może uratować...

  ===================================

  Fakt !! - To może być prowokacja !!

  - czyli potrzebny im pretekst do spacyfikowania PIS !!

  - a więc ostatnia deska ratunku padającej na pysk POlszewii !!

  Trzeba wszystko dokładnie przeanalizować a przede wszystkim

  jednak zachować spokój i chłodny umysł bo przecież czas działa

  na niekorzyść Polszewickiej hunty !!!
 • @Zbigniew-Grzymski 00:22:29
  PiSu oczywiście nie rozwiążą. Gdzie oni znajdą drugą tak nieskuteczną opozycję? Gdzie oni znajdą taką drugą bandę politycznych eunuchów?
 • @ALL
  Niedoceniane zdolności do samoorganizacji Polaków skłoniły obóz władzy do kolejnej prowokacji w postaci propozycji Prezydenta, który wyrażając chęć dołączenia albo wręcz przejęcia inicjatywy proniepodległościowego marszu ponad podziałami udowodnił, że oddolne inicjatywy mają sens, że oddziałują jednak na polityków. Aktywność obywatelska nie jest porywaniem się z motyką na słońce, tylko jest elementem realnej polityki wpływającej na rzeczywistość. Te działania nie są przejawem romantycznych mrzonek i urojeń, jak starają się nam wmówić zarażeni oikofobią Rodacy, antypolscy agenci wpływu, czy rzesze całkowicie bezinteresownych polonofobów. Powinniśmy docenić samych siebie i kontynuować działania, które są przejawem dbałości o jakość życia w naszym Państwie.

  Więcej tutaj:
  http://wiktorinoc.blogspot.com/2012/08/skutecznosc-obywatelskiej-aktywnosci.html
 • Czas już pogonić te łajzy
  Jednych na wschód, a drugich na zachód.
  Jeśli będą stawiać opór to mogą zostać, ale sześć stóp pod ziemią.
 • @oleg 14:05:27
  "Po tym każdy warszawiak pozna gdzie jest władza, a gdzie Polska"

  Zamiast tego poczciwego warszawiaka lepiej pasował by Polak ;)
  Poza tym, dobry pomysł.
 • JEDEN marsz...
  Pomysł z transparentem odgradzającym wydawał się dobry na pierwszy rzut oka ale....
  wszelkie sukcesy przypiszą sobie oni...
  będą próbowali nas przekrzykiwać...
  i tak znajdą prowokatorów...
  rząd będzie ustalał zasady Marszu...


  Analizując sytuację i ruch rządu nie ma praktycznie żadnych plusów idąc razem.
  Idąc nielegalnie bądź z rządem niestety dużo ludzi się zniechęci...
  O to pewno im chodzi ...


  Mam już dość tej propagandy.
  Ten kraj gnije! Jak mam być to na WOLNYM Marszu Niepodległości.
  Z Polakami,a nie komuchami...nawet jakbym miał być tam nielegalnie.
 • już opublikowalem "u siebie na wsi":
  http://www.mmpulawy.pl/blog/godziemba/list-otwarty-do-kanc-prez-rp-ws-marszu-niepodleglosci

  - podajcie dalej ;)))
 • @Andrzej22 01:06:23
  "słuchaj pajacu...to załóż swoją opozycje i bądź skuteczny!!"

  Koncesjonowanej opozycji jak PiS zakładał nie będe. Zanim powstanie prawdziwa opozycja PiS musi być zabity. PiS to taka partia w której panuje kompletny eunuchizm i impotencja (jak teraz), do momentu gdy pojawi się w Polsce jakaś prawdziwa opozycja, wtedy PiS rusza żwawo do boju z nią. Samoobrona to była ostatnia polska ekipa którą udało się wam podstępnie wykończyć. Kolejny numer już nie przejdzie. Każdy polski polityk dobrze wie, że najpierw trzeba zlikwidować PiS, jako szczególnie brutalną i antypolską agenturę wewnętrzną, a dopiero później można coś robić na serio w polskiej sprawie.
 • @Andrzej22 08:35:15
  Pierdol. Pierdol. Jesteście znani z brutalnych ataków na siły polskie, a sami uprawiacie programowy eunuchizm, nic nie możecie zrobić dla Polaków. Samoobrona wiele polskich spraw broniła i obroniła.
  Też zwróciło moją uwagę, że mała redakcja NE przez te półtora roku zrobiła więcej dla Polski, niż 10 tysięczny PiS, kilka spraw ruszyła bardzo skutecznie. Zresztą PiS nigdy nie robił nic poza szkodzeniem Polsce. Jeszcze gnoje zadyndacie, nic wam wyzywanie wszystkich wokoło od wsiowych agentów nie pomoże, już nikt rozumny tych waszych wyzwisk nie bierze serio. Wie że to wyzywanie od wsiowych i ruskich to wasz system opluwania Polaków, mający ukryć waszą prawdziwą rolę ohydnej agentury.
 • @janolsza 08:43:21
  Telawizji nie posiadam, gdzie to można obejrzeć? Jakiś link.
 • Lepper był ostatnim, który chciał przekazać Polakom co dzieje się w polityce
  -dlatego go zabili, zresztą Petelickiego podobnie.
  Z komuchami nie można iść w jednym marszu, bo kamery pokażą jak to ładnie wszyscy maszerują za komorem. Pis mozliwe, że jest to sztuczny wróg rządzących bandytów. Pokażcie mi jakiegoś Polaka w Pisie, a nie wierzę, że o losy Polski będą się martwić niepolacy. Cała polityka i wszystkie dziedziny życia w Polsce są w łapach niepolaków (hanuków). Teraz tylko społeczeństwo może coś zrobić, może się wyłoni coś na kształt Organizacji Walki Podziemnej. Uważam, że Polacy jeszcze nie dorośli do takiej walki jaką prowadzą Irlandczycy lub dawni Polacy, że nie są takimi patriotami jak Oni. Mogli by się od nich uczyć. Tworząc tajne Organizacje trzeba ludzi naprawdę oddanych sprawie. Czy tacy są w Polsce? Może się już urodzili, a może jeszcze nie. Mam nadzieję, że w miarę zaciskania pętli na szyi Polskiej coś drgnie w tym kraju. Polacy na razie żyją w wirtualnym świecie, nie mają pojęcia o co w życiu należy się starać, nie zachowują się jak naród. Jak się nic nie zmieni to rzeczywiście za jakiś czas będzie tu inna nacja żyć i wychowywać swoje dzieci.
 • @Łażący Łazarz 12:32:29/ Nie dajmy sobie odebrać i zawłaszczyć symboli."
  mozna zwyciezac bez walki.
 • @ninanonimowa 18:58:21
  Oj0 ciężko się nie zgodzić. Ale i dać za wygraną nie można.
 • @vortex 07:49:13
  Popieram twoje wpisy, i proponuję ci nie tracić energii na takich prowokatorów jaj andrzej 22. Ich celem jest wprowadzenie chaosu w środowisku patriotycznym
 • @Łażący Łazarz@Adam...CODDZIENNY MARSZ NIEPODLEGLOSCI
  oni chca zadymy i jesli nie uda im sie sprowokowac tlumu, to ja wywolaja sami, tak, jak w czasie jewrospokokoko i jak zawsze.

  marsz 11.11 oddajmy im, - niech swietuja jak moga w naszym imieniu, ornaty niech sobie nosza i orly w koronie.
  a my niepodleglosc swietujmy na codzien (jak rzekl LosHelios), wyznaczajac ruchome dni na marsze 14stkami kilka/nascie/dziesiat razy do roku.
  niepodleglosc jest stanem swiadomosci, wiec nosmy ja w glowach.
  wojen nie toczmy, im je zostawmy. - zadnej wojny nigdy nikt jeszcze nie wygral.
 • @panMarek 14:11:16
  Wcale nie . Przecież te mendy w swoich służalczych telewizjach i tak pokażą tę część marszu którą chcą . Co to dla nich za problem , nawet choćby ta część patriotyczna to było 100 tys ludzi to oni i tak pokażą te kilkaset osób na czele z tymi mendami i hasłami miłości europejskiej.
  Lepiej bić się do ostatniego o swój marsz i pójść na niego jak najszerszą opcją, spokojnie bez zadym. Tego nie będą mogli przemilczeć bo marsz będzie oddzielny i duży.
  @Adam
  Robić marsz źle . Nie robić też nie dobrze bo nie napotkają na opór i zrobią co chcą . To co robić w takim razie,hhmmm???
  Ja myślę że właśnie brak działania dopuścił do powstania sowieckiego i hitlerowskiego totalitaryzmu i jeśli tym razem nie zadziałamy odważnie tylko będziemy szukali powodów by nie działać to historia zatoczy długie koło
 • @lju 14:56:16
  No właśnie - to było do przewidzenia. I dziwie się że opcja patriotyczna jakoś się przed tym nie zabezpieczyła
 • @LosHelios Mondralieros/Manifestujmy swoją niepodległość codziennie a nie raz w roku....
  ...Pokój!"
  ...Mogą sobie myśleć że mają jeden dzień, ważne żebyśmy my mieli resztę."

  - tak wlasnie.
 • @Czartoryski 11:37:12
  "marsz 11.11 oddajmy im, - niech swietuja jak moga w naszym imieniu, ornaty niech sobie nosza i orly w koronie.
  a my niepodleglosc swietujmy na codzien (jak rzekl LosHelios), wyznaczajac ruchome dni na marsze 14stkami kilka/nascie/dziesiat razy do roku.
  niepodleglosc jest stanem swiadomosci, wiec nosmy ja w glowach.
  wojen nie toczmy, im je zostawmy. - zadnej wojny nigdy nikt jeszcze nie wygral."-----Nie możemy na co dzień świętować niepodległości, bo jej nie mamy, więc nie pisz bzdur. Tego dnia nie wolno oddawać, bo dasz palec to wezmą rękę, jak zwykle zresztą bywało. Trzeba pokazać kto tu jest u siebie w tym kraju. To te szmaty mają się nam przyglądać z boku jak My świętujemy. Jak przyjdą do Ciebie to dasz im wszystko czego będą chcieli? Świąt się nie oddaje z racji tego, że to świętość, a świętość to najważniejsza rzecz. Czy ktoś już zgłosił marsz? Bo jak zrobi to kto inny to będzie płacz, że nie My pierwsi. Swoją drogą czemu Pis nie pomaga przy takich uroczystościach ruchom narodowym? Wszystko to jedna sitwa.
 • @Kajko 12:45:26/przestanmy tanczyc, gdy tylko zagraja!
  przewidywalnosc to zla taktyka, jesli chcesz sie bic.

  mysmy mieli kiedys dobra druzyne pod kierunkiem trenera gorskiego. on kazal chlopakom bawic sie na boisku! i tym sposobem zwyciezali.
  dlaczego teraz przegrywamy? - bo koniecznie chcemy wygrac!

  nie badzmy malostkowi, nie tracmy glowy, gdy "obrazaja" nasze symbole. to sa tylko ludzie, jak my smiertelni i omylni. - pozwolmy im upasc.
 • @Czartoryski 13:29:09
  Taktyką naszego przeciwnika jest prowokowanie nas, ośmieszanie, deptanie naszej godności, godności naszych przodków.

  W ten sposób wywołują w nas negatywne emocje.
  Sieją wiatr i zbierają burzę.

  Powtarzam, wznieśmy się ponad małość, niech przed każdym Polskim domem CODZIENNIE powiewa Polska Flaga.

  Gdy przeciwnik mocny jest jednego dnia to zaatakujmy następnego.

  Błogosławieni cisi i ubodzy w duchu albowiem do nich należy Królestwo Niebieskie.
 • @Czartoryski 13:29:09
  Chcesz zwyciężyć komuchów bawiąc się przy tym? W życiu nie jest tak jak na boisku. Na boisku drużyny grają uczciwie lub jest sędzia, a tutaj niczego takiego nie ma. Oni teraz są słabi, jak teraz zaatakujemy to wszystko uda się odwrócić. Jak się "ukorzenią" to będzie za późno. To, że nie chcą pozwolić na nasz marsz to dowód na to, że się boją. A boją się dlaczego? Bo wiedzą, że nie mają wystarczającej siły, by odeprzeć silny nasz napór. Gdy nie będą mieli nic przeciwko naszym działaniom to będzie to oznaczać, że już jest za późno i wtedy będziemy mogli chodzić na Święta co drugi dzień, a nic to nigdy nie zmieni.
 • @Kajko 14:32:48
  ukorzenieni są doskonale.
  kwitną można by rzec.
 • @LosHelios 14:16:03
  "Gdy przeciwnik mocny jest jednego dnia to zaatakujmy następnego." - Jak chcesz atakować innego dnia? Przyjdziecie w dziesięciu, może nawet w stu i zrobicie marsz? 11.11 to nasza Polaków data i trzeba bronić własności. Może właśnie nauczymy się przez to co to jest własność wspólna, od czegoś trzeba zacząć. Jak nauczymy się bronić naszych Świąt to łatwiej będzie nam i na innych polach.
 • @LosHelios 14:37:22
  Ale się boją i w tym upatruję nadzieję. Strach nie bierze się znikąd, prócz choroby umysłowej. Jak podniosą nam vat do 25 % to może szybciej zrozumiesz.
 • @Kajko 14:39:11
  nigdzie nie zamierzam jeździć, Warszawa to nie poligon żeby sobie tam manewry urządzać.
 • @1normalnyczlowiek 11:26:40
  a miał dobre imię? Chyba żartujesz.
 • @LosHelios 12:31:05
  Jezu JKM i inni robią to od 25 lat i gówno im z tego wychodzi.
  Kolesie juz dawno Cię sprzedali, jedyne co pozostaje to wolka o to by godnie umrzeć, a nie o to by godnie żyć.
 • @prof.Rivell 14:58:36
  Co robi JKM??
  Daj Żyć Człowieku...

  Dowiedz się co ja robię

  www.demokracjabezposrednia.pl
 • Do prostego człowieka
  Gdy znów do murów klajstrem świeżym
  Przylepiać zaczną obwieszczenia,
  Gdy "do ludności", "do żołnierzy"
  Na alarm czarny druk uderzy
  I byle drab, i byle szczeniak
  W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
  Że trzeba iść i z armat walić,
  Mordować, grabić, truć i palić;
  Gdy zaczną na tysięczną modłę
  Ojczyznę szarpać deklinacją
  I łudzić kolorowym godłem,
  I judzić "historyczną racją",
  O piędzi, chwale i rubieży,
  O ojcach, dziadach i sztandarach,
  O bohaterach i ofiarach;
  Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
  Pobłogosławić twój karabin,
  Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
  Że za ojczyznę - bić się trzeba;
  Kiedy rozścierwi się, rozchami
  Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
  A stado dzikich bab - kwiatami
  Obrzucać zacznie "żołnierzyków". -
  - O, przyjacielu nieuczony,
  Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
  Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
  Króle z pannami brzuchatemi;
  Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
  Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
  Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
  I obrodziła dolarami;
  Że coś im w bankach nie sztymuje,
  Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
  Lub upatrzyły tłuste szuje
  Cło jakieś grubsze na bawełnę.
  Rżnij karabinem w bruk ulicy!
  Twoja jest krew, a ich jest nafta!
  I od stolicy do stolicy
  Zawołaj broniąc swej krwawicy:
  "Bujać - to my, panowie szlachta!"
 • @vortex 00:29:19
  vortex:
  "@Zbigniew-Grzymski 00:22:29
  PiSu oczywiście nie rozwiążą. Gdzie oni znajdą drugą tak
  nieskuteczną opozycję? Gdzie oni znajdą taką drugą bandę
  politycznych eunuchów?"
  ================================================

  Odpier... się od Polskiej Partii PIS kacapsko-wsi-owa sfołczo !!:)))

  weź się lepiej POlszewicko-komusza gnido za ocenę

  twoich POjeb...ych idoli na usługach rosji i niemiec -

  Matoła i Bula :)))
 • @Zbigniew-Grzymski 19:57:14
  ciekawe czy ty tak na chodniku się do ludzi zwracasz, czy tylko na forum taki mocny jesteś.
 • @LosHelios 22:00:36
  LosHelios:
  ".............
  teraz to jest wprowadzanie NWO i trzeba rzeczy nazywać po
  imieniu a nie mydlić oczy maskwą ......
  ...............
  Niemcy, Rosjanie, Grecy, Francuzi, mają takie same problemy jak
  my ze swoja władzą. Są tak jak my rozgrywani przez ponad narodowy
  kapitał. ......
  .........................
  "@Zbigniew-Grzymski 19:57:14
  ciekawe czy ty tak na chodniku się do ludzi zwracasz, czy tylko na
  forum taki mocny jesteś...."
  ===================================

  Czepiasz się każdego i odstawiasz świętojebliwego mesjasza :))

  na tym forum, sprawiając wrażenie pomylonego lewackiego agitatora :))

  od którego śmierdzi ruską onucą :)))

  Weź huknij się swoją bańką o chodnik to ci to może da trochę "mocy"

  w logicznym myśleniu :))) którego ci natura poskąpiła :))
 • @Zbigniew-Grzymski 23:47:07
  biedny zapluty pisior
  ogarnij się

  Grzymski krzyczy i tupie a i tak go wszyscy maja w dupie.
 • @Paweł Urbański 02:35:21
  "Czas już pogonić te łajzy Jednych na wschód, a drugich na zachód. Jeśli będą stawiać opór to mogą zostać, ale sześć stóp pod ziemią."

  I to jest najlepiej powiedziane. To mi się nawet podoba,
  Szczęść Boże
 • Zapomnieli !
  Komorowski, Nalecz, HGW i im podobne matoly zapomnieli o tradycji 1-maja. Piekne radosne pochody masy proletariackiej, z flagami, ruskimi tez. Bezwgledny przymus - inne uroczystosci zwlaszcza niezalezne, surowo zabronione. Bijatyki w miastach na 1-go maja w czasie postkomuny.
  Ciekawe jak Komoruski wyobraza sobie "pochod". W jakim celu i po co?
  Ten do bulu inaczej inteligentny namiestnik Rosji w Polsce moze chodzic od jednego ruskiego pomnika pod drugi i w Ossowie tez. Ale niech sie odczepi od naszych polskich bohaterow raz na zawsze. Bo trzeba byc ulomem, zeby tego nie zrozumiec : nie mozna pogodzic bandytow bolszewickich spod Ossowa i jednoczesnie uhonorowac Dmowskiego, Paderewskiego i Pilsudskiego. Trzeba, aby ten Cudowny specjalista od odkrywkowego wydobywania gazu nazarl sie grochowy z bigosem i popil piwskiem, a potem bedzie nam wyglaszal brednie, ze panstwo polskie "zdalo egzamin", grzebiac w 96 pogrzebach naszych wspanialych obywateli. Jeszcze jest ciepla sprawa bandytow niemieckich z 11.11.11, ktorzy zostali sprowadzeni dla uswietnienia marszu niepodleglosci. Donek z Bronkiem nie wyjasnili tej antypolskiej hucpy, a chca organizowac Polakom marsz i to tak, aby patrioci polscy nie mieli prawa zorganizowac swojego pochody. Precz z takimi zaprzancami.
  Moze te matoly od dezorganizacji Polski przypomna jakies obchody przez nich organizowane, gdzie bylo ponad 1000 ludzi. Ich ludzie pchaja sie do koryta, ale uroczystosci potriotyczne wysmiewaja, wyszydzaja i z nich kpia.
  Tak naprawde, to marsz niepodleglosci to marsz polskich patriotow, a nie zdrajcow i oszustow. I to tez marsz sprzeciwu wobec klamstwa, zlodziejstwa, oszustwa, nepotyzmu, mafijnosci, agenturalnosci.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031