Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 8 komentarzy

Niecodziennik

Robert Winnicki - Wszechpolak - katolik - działacz społeczny

Wyrastając z pieluch

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Roman Giertych, komentując mój niepochlebny dla niego artykuł, w którym m.in. nawiązałem do Okrągłego Stołu, był łaskaw zauważyć, że "w tym czasie nosiłem pieluchy".

//wiadomosci.onet.pl/kraj/wtedy-mial-na-sobie-pieluchy-teraz-czuje-wstyd-za-,1,5244517,wiadomosc.html 

Etap pieluch miałem już w 1989 r. wprawdzie za sobą, ale faktem jest, że w dziecięcej pamięci to historyczne wydarzenie się nie zachowało.


Za to kiedy było robione poniższe zdjęcie, nie tylko paradowałem już bez pieluch, ale byłem posiadaczem dowodu osobistego, więc pamiętam jego okoliczności doskonale. W związku z kierunkiem, w jakim odbywa się ideowo-polityczna ewolucja mecenasa, czekam na analogiczne zdjęcie z Michnikiem.

P.S. Poniższa fotka pojawiła się na twitterze z absolutnie genialnym opisem:"Tak wyglądał Romek zanim zaczął pisać pozwy". Dla niekojarzących kontekstu - Sikorski, gdy poczuł się urażony komentarzami w sieci, był łaskaw rzucić na twitterze właśnie - "Romek pisze pozwy".

KOMENTARZE

 • Do p. Winnickiego
  Szanowny Panie.

  W artykule http://robertwinnicki.nowyekran.pl/post/58312,bardzo-wyraznie-semickie-oczy powiedział Pan "a", ale niestety na tym się skończyło. Nie licząc feeri dwuznacznych aluzyjek.

  Ponieważ sporo i z sensem zabiera Pan głos aspirując najwyraźniej do roli przywódcy, bardzo proszę o jednoznaczne zamknięcie wątku. CZY MA PAN RODZINNE, ZAWODOWE LUB TOWARZYSKIE KOLIGACJE ZE ŚRODOWISKAMI ŻYDOWSKIMI?

  To nie żaden wstyd mieć. Kto uważa inaczej, ten wyznaje wiarę w zoologiczny polski antysemityzm. Ale chyba Pan, w przeciwieństwie do takiego np. Michnika i Sakiewicza, nie uważa Polaków za irracjonalnych, "genetycznych" antysemitów?

  Odczuwam niesmak pisząc to, co powyżej. Niestety, to Pan zaczął, zamiast zignorować enuncjacje Bubla.
  I nie dokończył.
  Niesmak pozostał.

  Pozdrawiam Polaków!
  http://polacy.eu.org/2687/o-co-idzie-gra-z-iranem-/#c21611
 • @Naczelny 12:09:15
  Tak, proszę pana, mam takie związki; wśród znajomych na facebooku mam Davida Wildsteina, syna Bronisława :) I na tym się kończą moje związki zawodowe, towarzyskie i rodzinne. Chciałem również podkreślić, że nie traktuję poważnie nikogo, kto poważnie traktuje enuncjacje Bubla. Bez odbioru.
 • @Robert Winnicki 12:18:35
  Panie Robercie proszę się nie denerwować, my pana wspieramy.

  Pan ma po prostu czystą kartę, a chcielibyśmy, aby tak pozostało, bo chcemy uwierzyć w to, co pan czyni, a czyni pan moim zdaniem bardzo dobrze, dzięki temu to wszystko może nas Polaków doprowadzić do powołania do życia Wielkiej Polski, o której tak jak i pan marzymy i o niej śnimy.

  I wiemy doskonale, kim jest pan Bubel. :)

  Pozdrawiam.
 • Piękna fotka
  Moim zdaniem jednak sens reaktywacji przedwojennych organizacji narodowych był i jest nikły. Od razu to wygląda w zamyśle na PROWOKACJĘ antynarodową szytą specjalnie przez tęgie głowy zarządzające takimi jak Giertychowie.

  Powołajmy jeden wspólny, współczesny jednak ruch narodowy. Nigdy nie zostanie zapomniane kto założył MW i gdzie oni teraz są, niektórzy wprost w PO, w samorządach, urzędach z ich łaski itd To straszne.

  Słowem choćby jak zacna była MW teraz i jej zarząd, to będzie ciążyła przeszłość, jej trefni założyciele, zdrajcy co poszli w stronę PO. Tego się nie da przeskoczyć, można więc zrobić ruch wyprzedzający. Kiedyś PiS nazywał się PC i dlaczego nadal nie jest to PC? Nie namawiam do zmiany nazwy, ale do zjednoczenia różnych organizacji, partii ruchu narodowego i otwarciu na całkiem nowych ludzi, na Naród Polski.

  Można też inaczej. Powołajmy wielki ruch w którym będą bez zmian organizacje takiej jak MW. Można i tak. Wtedy będę z wami poprzez wspólne uczestnictwo w naszych wielkim ruchu Polaków.

  Giertych? A kto to jest? Nie znam, nie chcę znać, słyszałem tylko o jego zacnym dziadku.
 • @Marek Kajdas 12:32:58
  Panie marku, a wie pan, co to jest konserwatyzm i bycie wiernym swojej tożsamości i historii. Czy wie pan, z czym niektórym z nas kojarzy się słowo NOWY, nowe, nowości?
 • @Marek Kajdas 12:32:58
  No tak, LPR i Samoobrona środowiskom PiSowskim bardzo nie w smak. Ale "zadanie wykonane". Jak obiecał Kaczyński w Fundacji Sorosa (err..., przerpaszam, w Fundacji Batorego), tak zrobił. No i teraz zostali się jedyną polską najprawdziwszą prawicą. Ja-ro-sław! Ja-ro-sław!
 • @Paweł Tonderski 12:45:29
  A czy Dmowski chciałby żebyśmy byli tak idiotycznie rozbici, skłóceni, rozproszeni i do czego nas to zaprowadzi? Do niczego jak przez całą III RP. Ile jeszcze? Komu na tym zależy?
 • @Marek Kajdas 14:25:15
  Ale co ma pan konkretnie na myśli? Co pan chce obecnie i kogo konkretnie łączyć? Co pan ma na myśli pisząc ruch narodowy?
 • Pan sobie daruje Romana szkoda komentować
  Przesztrzegam przed politykami związanymi z PIS którzy przymilają się
  do niezależnej prawicy .W odpowiednim momencie odejdą od PIS by rozbić szpiegować każdy nowy niezależny prawicowy ruch
  Ten Pan był np w samoobronie.
  http://www.youtube.com/watch?v=ZyGF0x855rg
 • @Marek Kajdas & Paweł Tonderski
  Panowie
  Skoro są tacy ludzie, Polacy jak Wy, którzy się wypowiadacie publicznie na polskie tematy w sposób nie-anonimowy to wokół Was będzie się krystalizował oddolny, poza-organizacyjny nurt myśli, działań i powiązań. I to jest właśnie ruch narodowy.
  Nie do obalenia.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:01:15
  Moja rodzina niestety jest albo pisowska albo platfusowa tylko dlatego nik mam by jak najmiej kłutni było.Nie jedna impreza przez politykę została zepsuta .Ja jestem traktowany jako nawiedzony pewnie w przenośni walnięty idiota myślą po cichu na prawo.
  Pocztą zawsze mogę podać dane
 • @Browar 17:07:48 - niech Pan poda dane. Bardzo ważna sprawa.
  I niech Pan nie używa takiego pijackiego (sorry!) pseudonimu. Polacy są upadlani za pomocą alkoholu, to delikatna sprawa na inną wypowiedź. Niech Pan używa swojego imienia i nazwiska i po prostu. Zobaczy Pan co się będzie działo. Jawność i zwykła uczciwość są Polsce potrzebne.
  Ludzie muszą mieć polsie osoby-punkty odniesienia. Nie mogą się zagapiać na typki suflowane przez ONYCH w ichnich antypolskich telewizjach. W zamian MY musimy podsuwaś siebie. Swoich dobrych ludzi. Polaków po prostu.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:14:46
  Ale ja pije browarki jestem normalnym facetem i grzesze o poglądach prawicowych .Pseudonim mam prowokacyjny bo lubie jak psy wieszają zaczynają od wyzywania .Proszę pamiętać że ciężko czasem być w rodzinie gdzie Jarosła to świetość większa niż Mieszko Pierwszy Bolesław Krzywousty Jagiełlo itp .Albo jest postępowa narmalna PO a dalej to tylko oszołomy radia M
  Mogę zawsze na pocztę podać dane do wiadomości prywatnej bo wiem że NE jest czytany przez bliskie mi osoby zaogniać relacji nie zamierzam a tak pisze co myślę.
 • Początki bywają trudne
  Cóż.. Jak byłem uczniakiem słuchałem rozmów niedokończonych z wypiekami na twarzy... Jednocześnie słuchając i cytając różne inne mniej lub bardziej niezależne media nabrałem z czasem pewnego dystansu do informacji i komentarzy z nich płynących... i nabrałem także dystansu do RM.

  Niedobra dla narodowców byłaby kłótnia(nie jest nią przecież te parę uszczypliwości, którymi się obdarowaliście w ostatnim czasie) wybitnej osobowości ruchu narodowego, jaką wciąż pozostaje Giertych( wbrew szerokim komentarzom, koliberalny wektor Romana wcale nie wypycha go z kręgu wspłóczesnej endecji) i największej nadzieji tegoż ruchu, jaką bez wątpienia jest Pan...

  Cherlawy okularnik z silnym intelektem i charyzmą to jest przyszłość to jest wspłóczesne oblicze narodowców! Wzięty prawnik z ogromnym doświadczeniem politycznym to jest wspłóczesne oblicze narodowców!

  życzę wielu zaskoczeń i trafnych decyzji!

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031